Katarzyna Szol

psycholog, psychoterapeutka

                

lodz psychoterapia, psychoterapia lodz

Nazywam się Katarzyna Szol. Jestem psychologiem (specjalizacja: psychologia zdrowia i kliniczna), psychoterapeutką Gestalt z ukończonym całościowym szkoleniem w zakresie psychoterapii. Kształciłam się w Instytucie Terapii Gestalt oraz Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, ośrodkach akredytowanych przez EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Ważnym elementem w budowaniu mojej tożsamości zawodowej były dla mnie studia filozoficzne.

Prowadząc warsztaty, zajęcia dla grup wykorzystuję wiedzę i umiejętności zdobyte na Podyplomowym Kursie Arteterapii zorganizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.

 

Obecnie pracuję również na Oddziale Psychiatrycznym Kobiecym i Męskim w Pabianickim Centrum Medycznym, w Poradni Zdrowia Psychicznego tego Centrum oraz w gabinecie prywatnym w Bełchatowie.

 

Swoje doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam m. in. podczas staży klinicznych na oddziałach ogólnopsychiatrycznych w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, które zdobyłam pracując na Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej-Curie z Zgierzu.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową dorosłych i młodzieży, konsultacje psychologiczne, pogłębioną terapię uzależnień dla osób, które odbyły podstawowe leczenie odwykowe, warsztaty i zajęcia dla grup.

Pracując z klientami kieruję się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej EAGT. Wciąż się rozwijam, uczestnicząc w treningach i warsztatach dla profesjonalistów. Swoją pracę poddaję stałej superwizji grupowej i indywidualnej u certyfikowanych superwizorów.

 

Praca z ludźmi jest moją wielką pasją. Głęboko wierzę, że kontakt z drugą osobą autentycznie zaangażowaną w budowanie relacji jest czynnikiem leczącym. Proces psychoterapeutyczny postrzegam jako spotkanie, w którym klient zaprasza terapeutę do swojego świata, ten zaś staje się uważnym towarzyszem drogi dzielącym się swoimi obserwacjami, emocjami, wiedzą i doświadczeniem. W wymianie tej zaoferować mogę pomoc w ujrzeniu zgłaszanej trudność z szerszej perspektywy, udzielenie wsparcia pozwalającego sięgnąć po nowe rozwiązania.

Psychoterapia Lodz, Psychoterapia Łódź, lodz psychoterapia, psycholog lodz łódź, psychoterapia lodz łódź, psychoterapeuta lodz łódź, dobry psycholog lodz łódź, psychoterapia gestalt lodz łódź, psychoterapia psychodynamiczna lodz łódź,  rozwój osobisty lodz łódź, depresja lodz łódź, nerwica lodz łódź, lęki lodz łódź, rozwód lodz łódź, DDA lodz łódź, uzależnienia lodz łódź, gabinet psychologiczny lodz łódź, psychoterapeuta gestalt lodz łódź, psychoterapeuta psychodynamiczny łódź lodz, psychoterapia lodz łódź cennik, psychoterapia łódź lodz opinie, psychoterapia lodz łódź, psycholog łódź lodz cena, psycholog zgierz, psychoterapia zgierz, psycholog ozorków, psychoterapia ozorków, psycholog brzeźiny, psychoterapia brzeźiny 

© 2019 Pracownia Psychoterapii VIOMA