Nasza filozofia

Pomagamy w wzbogaceniu świata wewnętrznego naszych klientów oraz wspieramy ich rozwój. W naszej pracy inspirujemy się współczesnymi badaniami dotyczące ludzkiego rozwoju, komunikacji, kultury i neuronauki. Uznajemy fundamentalne znaczenie relacji dla rozwoju psychicznego, emocjonalnego i społecznego. Uważamy, że żywe doświadczenie terapeutyczne pomaga w rozwoju samoświadomości, kreatywności, integracji osobowości.

Kierując się dobrem naszych klientów, dostosowujemy wiedzę i technikę terapeutyczną do ich indywidualnych potrzeb. Stwarzamy przez to przestrzeń do współpracy, gdzie możliwa będzie swobodna rozmowa ukierunkowana na rozumienie wewnętrznego świata klienta oraz jego relacji ze światem i z innymi ludźmi. Badamy świadome oraz nieświadome wzorce zachowań, które nadają sens doświadczeniu oraz wpływają na sposób nawiązywania relacji z samym sobą, z innymi i ze światem.

Psychoterapia jest dla nas specyficznym rodzajem rozmowy opartej na współpracy i wzajemnym zaangażowaniu, w trakcie której terapeuta jest aktywnym uczestnikiem, a nie biernym obserwatorem. Poprzez rozmowę współtworzymy przestrzeń umożliwiającą rozumienie przeszłości klienta, jego teraźniejszej sytuacji życiowej oraz świadome kształtowanie i planowanie przyszłości. Rozmowa terapeutyczna stwarza możliwości do zaistnienia zmiany. Wiemy, że psychoterapia jest skuteczną metodą pomocy o długotrwałych efektach i szczególną inwestycją w siebie. Jesteśmy świadomi, że jest to decyzja wymagająca od klienta odwagi i wysiłku. Wspieramy ten proces.

Psychoterapia Lodz, Psychoterapia Łódź, lodz psychoterapia, psycholog lodz łódź, psychoterapia lodz łódź, psychoterapeuta lodz łódź, dobry psycholog lodz łódź, psychoterapia gestalt lodz łódź, psychoterapia psychodynamiczna lodz łódź,  rozwój osobisty lodz łódź, depresja lodz łódź, nerwica lodz łódź, lęki lodz łódź, rozwód lodz łódź, DDA lodz łódź, uzależnienia lodz łódź, gabinet psychologiczny lodz łódź, psychoterapeuta gestalt lodz łódź, psychoterapeuta psychodynamiczny łódź lodz, psychoterapia lodz łódź cennik, psychoterapia łódź lodz opinie, psychoterapia lodz łódź, psycholog łódź lodz cena, psycholog zgierz, psychoterapia zgierz, psycholog ozorków, psychoterapia ozorków, psycholog brzeźiny, psychoterapia brzeźiny 

© 2019 Pracownia Psychoterapii VIOMA