top of page

Grupa terapeutyczna
półotwarta

Informacje

Prowadzący: Evgenios Ioannou, Monika Nowak

Czas trwania: 24.11.2022 – 28.11.2023 z możliwością kontynuacji

Termin spotkań: czwartki, godz. 19:10 – 21:10

Ilość uczestników: 7-9 osób

Miejsce: Pracownia Psychoterapii VIOMA,

ul. Warneńska 26, 94-215 Łódź

Koszt miesięczny: 520 zł

Cena konsultacji: 150 zł

Konsultacja służy podjęciu decyzji udziału w grupie oraz przygotowuje do uczestniczenia w grupie.

Informacje i zapisy: tel. 516 893 030

group-therapy_edited_edited_edited.jpg
portret7.jpg
monika1_edited_edited.jpg

mgr EVGENIOS IOANNOU, absolwent Instytutu Psychologii, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnią Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Współpracuje z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. 

Posiada wieloletnie doświadczenie w pomaganiu w różnych miejscach. Pracował zarówno w sektorze publicznym i prywatnym. Doświadczenie zdobywał w takich miejscach jak: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych, Oddział Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości, Poradnia Zdrowia Psychicznego SPZOZ Szpitala im. Babińskiego,  Oddział Ogólnopsychiatryczny Kliniki Psychiatrii Dorosłych UM w Łodzi.

Posiada również doświadczenie dydaktyczne. Prowadził zajęcia praktyczne oraz seminarium dla studentów psychoterapii w ramach Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji.

Pracuje indywidualnie, z parami i grupami pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

mgr MONIKA NOWAK, psycholog ze specjalnością psychoterapia i terapia seksualna; psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.

Aktualnie jest studentką ostatniego roku 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Program szkolenia ma rekomendację Sekcji Psychoterapìi PTP i atest NSPPTP.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii w SPSK im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie, w Poradni Zdrowia Psychicznego „Ego” w Łodzi oraz w Pogotowiu Opiekuńczym nr 1 w Łodzi i CSK CKD w Łodzi.

Obecnie pracuje jako psychoterapeutka w Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie „Cukinia” w Łodzi oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych w CSK CKD w Łodzi.

W pracy łączy empatyczną, delikatną eksplorację z nieustanną troską o subiektywne doświadczenie pacjenta, wolną od uprzednich założeń.

bottom of page